A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet i campus virtual Intranet Intranet i campus virtual Campus Virtual
 LA FACULTAT    FUTURS ESTUDIANTS    ESTUDIS    INFORMACIË ACAD╚MICA    MOBILITAT I INTERCANVI    RECERCA  
 Inici  La facultat  Govern  Coordinadors  Coordinadors de titulaciˇ 

Govern de la Facultat


 

Els ˛rgans de govern de la Facultat sˇn la Junta de Facultat, la Junta Permanent, el degÓ o degana i l’equip de deganat.

La Facultat tambÚ compta amb els ˛rgans segŘents: els coordinadors d’estudis, la Junta Electoral de la Facultat i el Consell d’Estudiants de la Facultat.

La Junta Constituent de la nova Facultat d'Economia i Empresa va aprovar el Reglament de la Facultat el 19 de novembre de 2009 i el Consell de Govern el va ratificar el 2 de desembre de 2009. L'aplicaciˇ del nou Reglament Ús efectiva des del moment de la seva ratificaciˇ pel Consell de Govern.

Reglament de la Facultat d'Economia i Empresa  (. pdf)

DegÓ i Equip de Deganat
 Coordinadors 
Junta de Facultat
Altres ˛rgans
Elecciˇ degÓ o degana 2012
Altres Coordinadors

 

Coordinador d'estudis de la Llicenciatura i del Grau d'Administraciˇ i Direcciˇ d'Empreses
 
  Joan LluÝs Capelleras Segura
93 581 42 97
JoanLluis.Capelleras@uab.cat
 
Coordinadora d'estudis de la Llicenciatura i del Grau d'Economia
 
  Anna Maria Aubanell
93 581 41 05
Anna.Aubanell@uab.cat
 
Coordinadora d'estudis de la Llicenciatura i del Grau d'ADE+Dret
 
  Magda SolÓ Tey
93 581 22 52
Magda.Sola@uab.cat
 
Coordinadora d'estudis de la Llicenciatura d’Investigaciˇ i TŔcniques de Mercat
 
  Pilar Lˇpez Belbeze
93 581 44 19
Pilar.Lopez@uab.cat
 
Coordinadora d'estudis del Grau de Comptabilitat i Finances
 
  Consol Torreguitart Mirada
93 728 77 39
Consol.Torreguitart@uab.cat
 
Coordinador d'estudis del Grau d’Empresa i Tecnologia i de la Diplomatura de CiŔncies Empresarials
 
  Albert MartÝ Pastor
93 728 77 42
Albert.Marti@uab.cat
 
Coordinador d'estudis del MÓster MEBA
 
  Xavier VilÓ Carnicero
93 581 21 91
Xavier.Vila@uab.cat
 
Membres de la Comissiˇ de mÓster: Maria Ant˛nia Tarrazˇn i Rodˇn i Oriol Roca SagalÚs
 
Coordinadora d'estudis del MÓster en MÓrqueting
 
  Pilar Lˇpez Belbeze
93 581 44 19
Pilar.Lopez@uab.cat
 
Mapa del Web Inici Contactar
© 2012 Universitat Aut˛noma de Barcelona - Tots els drets reservats