A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet i campus virtual Intranet Intranet i campus virtual Campus Virtual
 LA FACULTAT    ELS ESTUDIS    MOBILITAT I INTERCANVI    INFORMACIÓ ACADÈMICA    RECERCA  
 Facultat de Traducció i Interpretació  Mobilitat i intercanvi  Oficina d'intercanvis 

Contacte Oficina d'Intercanvis


PROGRAMA ERASMUS

Roland Pearson

Coordinador institucional

K 1006

93 581 3364

Roland.Pearson@uab.cat

 

Ramon Farrés

Alemanya, Àustria i Suïssa

K 1001

93 581 3414

Ramon.Farres@uab.cat

Roland Pearson

Anglaterra

K 1006

93 581 3364

Roland.Pearson@uab.cat

Geoffrey Belligoi

Irlanda, Escandinàvia, Holanda, Grècia i Països de l'Est

K 1005

93 581 3363

Geoff.Belligoi@uab.cat

Patricia López

França i Bèlgica

K 2017

93 581 1323

Patricia.Lopez@uab.cat

Regina Saraiva

Portugal

K 2009

93 581 1248

Regina.Saraiva@uab.cat

Miquel Edo

Itàlia

K 1006

93 581 3364

Miquel.Edo@uab.cat

PROGRAMA PROPI

Jacqueline Minett

Coordinadora institucional

K 1010

93 581 3368

Jacqueline.Minett@uab.cat

 

Jacqueline Minett

Amèrica (del Nord i del Sud) i Austràlia

K 1010

93 581 3368

Jacqueline.Minett@uab.cat

Mihwa Jo

Corea

K 1013

93 581 3375

Mihwa.Jo@uab.cat

Shigeko Suzuki

Japó

K 1013

93 581 3375

Shigeko.Suzuki@uab.cat

Helena Casas

Xina i Taiwan

K 2001

93 581 3382

Helena.Casas@uab.cat

Anna Gil

Marroc i Liban

K 1022

93 581 3372

Anna.Gil.Bardaji@uab.cat

Maia Sharvashidze

Rússia

K 1012

93 581 2468

Maia.Sharvashidze@uab.cat

Mónica Fernández

Brasil

K 1023

93 581 3371

Monica.Fernandez@uab.cat

SICUE-SÈNECA

Roland Pearson

Coordinador programa Sicue-Séneca

K 1006

93 581 3364

Roland.Pearson@uab.cat

 

Adreça electrònica: intercanvis.fti@uab.cat
Adreça postal Facultat de Traducció i d'Interpretació
Edifici K Universitat Autònoma de Barcelona
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
Barcelona
 

Tel.: 93.581.24.63
Fax: 93.581.10.37

Informació d'interès per a estudiants internacionals, també a:

Intercanvis UAB

Webmaster FTI Inici Mapa web
© 2012 Universitat Autònoma de Barcelona - Tots els drets reservats