Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/110471
Restricted three-body problems and the non-regularization of the elliptic collision restricted isosceles three-body problem
Alvarez, Martha (UAM (Mèxic). Departamento de Matemáticas)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1998
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; publishedVersion
Publicat a: Extracta mathematicae, Vol. 13, Núm. 1 (1998) , p. 73-94, ISSN 0213-8743

Adreça alternativa: http://dialnet.unirioja.es/servlet/articulo?codigo=118563


22 p, 1.6 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2013-07-19, darrera modificació el 2016-06-05



   Favorit i Compartir