Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/113927
The oriented graph of multi-graftings in the Fuchsian case
Calsamiglia, Gabriel
Deroin, B
Francaviglia, S.

Data: 2014
Resum: We prove the connectedness and compute the diameter of the oriented graph of multi-graftings associated to exotic CP1-structures on a compact surface S with a given holonomy representation of Fuchsian type.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Grafting ; Projective structure ; Fuchsian group
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 31-46, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_58114_02


16 p, 308.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2016-06-05



   Favorit i Compartir