Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/113936
(Weak) compactness of Hankel operators on BMO A
Papadimitrakis, Michael

Data: 2014
Resum: We prove that the notions of compactness and weak compactness for a Hankel operator on BMOA are identical.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Hankel operators ; Boundedness ; Compactness ; Weak compactness ; Hardy spaces ; Bounded mean oscillation ; Logarithmic bounded mean oscillation
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 221-231, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT 58114 11


11 p, 307.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2016-06-05



   Favorit i Compartir