Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/114642
Microvariation in the Languages of the Iberian Peninsula
Ordóñez, Francisco (SUNY at Stony Brook. Department of Linguistics)
Roca, Francesc (Universitat de Girona. Departament de Filologia i Comunicació)

Data: 2013
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Llengua: Anglès
Document: other ; editorial ; publishedVersion
Publicat a: Catalan journal of linguistics, Vol. 12, Núm. (2013) , p. 7-11, ISSN 2014-9719

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/CatalanJournal/article/view/292417


6 p, 158.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Catalan journal of linguistics

 Registre creat el 2014-01-23, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir