Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/115389
Hp-theory for generalized M-harmonic functions in the unit ball
Ahern, Patrick (University of Wisconsin-Madison. Department of Mathematics)
Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Cascante, Ma. Carme (Maria Carme) (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi)

Data: 1996
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; publishedVersion
Publicat a: Indiana University mathematics journal, Vol. 45, No. 1 (1996) , p. 103-135, ISSN 0022-2518

DOI: 10.1512/iumj.1996.45.1961


33 p, 268.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-02-03, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir