Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/115447
A note on a conjecture of Smale
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Simó, Carles (Universitat de Barcelona)

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; publishedVersion
Publicat a: Indiana University mathematics journal, Vol. 30, No. 1 (1981) , p. 103-111, ISSN 0022-2518

DOI: 10.1512/iumj.1981.30.30009


9 p, 548.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-02-04, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir