Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/116917
Equality-free saturated models
Dellunde i Clavé, Pilar (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Filosofia)

Data: 2003
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Saturated models ; Model theory
Publicat a: Reports on Mathematical Logic, Vol. 37 (2003) , p. 3-22, ISSN 0137-2904

Adreça alternativa: http://www.iphils.uj.edu.pl/rml/rml-37/1-dellunde.pdf


20 p, 150.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-03-27, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir