Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/119494
La teoria del control i els infinitius no controlats
Hernanz, Ma. Lluïsa (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Filologia Espanyola)

Data: 1990
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Caplletra, Núm. 8 (1990) , p. 21-40, ISSN 0214-8188



20 p, 1.3 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-09-03, darrera modificació el 2016-07-25



   Favorit i Compartir