Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/122992
La variació sintàctica : uniformitat en la diversitat
Rigau, Gemma (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Filologia Catalana)

Data: 1998
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Variació sintàctica ; Diversitat dialectal
Publicat a: Caplletra, Núm. 25 (1998) , p. 63-82, ISSN 0214-8188



19 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-09-18, darrera modificació el 2016-07-25



   Favorit i Compartir