Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/123152
El programa minimista en la teoria de Principis i Paràmetres
Picallo i Soler, M. Carme (Universitat Autònoma de Barcelona)

Data: 2004
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Caplletra, Núm. 37 (2004) , p. 9-34, ISSN 0214-8188



26 p, 175.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2014-09-25, darrera modificació el 2016-07-25



   Favorit i Compartir