Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13060
L2 oundedness of a singular integral operator
Fan, D.
Pan, Y.

Data: 2006
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 41 n. 2 (2006) p. 317-333, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_41297_01


17 p, 167.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-11-24, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir