Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13892
A stability result on Muckenhoupt's weights
Kinnunen, J.

Data: 1998
Resum: We prove that Muckenhoupt's A1-weights satisfy a reverse HÄolder inequality with an explicit and asymptotically sharp estimate for the exponent. As a by-product we get a new characterization of A1-weights.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 42 n. 1 (1998) p. 153-163, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_42198_08


11 p, 159.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-12-18, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir