Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13895
On the Hardy-type integral operators in Banach function spaces
Lomakina, E.
Stepanov, V.

Data: 1998
Resum: Characterization of the mapping properties such as boundedness, compactness, measure of non-compactness and estimates of the approximation numbers of Hardy-type integral operators in Banach function spaces are given.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 42 n. 1 (1998) p. 165-194, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37930
DOI: 10.5565/PUBLMAT_42198_09
DOI: 10.5565/37930


30 p, 248.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-12-18, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir