Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13900
A note on the Rellich formula in Lipschitz domains
Ancona, A.

Data: 1998
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 42 n. 1 (1998) p. 223-237, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37933
DOI: 10.5565/PUBLMAT_42198_12
DOI: 10.5565/37933


15 p, 221.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-12-18, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir