Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13976
On radial limit functions for entire solutions of second order elliptic equations in
Boivin, A.
Paramonov, P. V.

Data: 1998
Resum: Given a homogeneous elliptic partial di®erential operator L of order two with constant complex coe±cients in R2, we consider entire solutions of the equation Lu = 0 for which.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 42 n. 2 (1998) p. 509-519, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37949
DOI: 10.5565/PUBLMAT_42298_14
DOI: 10.5565/37949


11 p, 144.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques

 Registre creat el 2006-12-19, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir