Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/143664
Alguns arguments a favor de la categoria "Sintagma Predicatiu"
Bartra, Anna (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Filologia Catalana)
Brucart, José Ma. (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Filologia Espanyola)

Data: 1982
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Els Marges, Núm. 24 (1982) , p. 91-113, ISSN 0210-0452

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/Marges/article/view/106696


23 p, 703.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2015-11-23, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir