Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/145291
L’infinit i més enllà
Gasull, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2015
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Materials Matemàtics, Vol. 2015 (2015) , ISSN 1887-1097



22 p, 1.6 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles publicats > Materials Matemàtics : revista electrònica de divulgació matemàtica
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2016-01-12, darrera modificació el 2017-01-13



   Favorit i Compartir