Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/145313
Web of Science: 0 cites,
A class of polynomial planar vector fields with polynomial first integral
Ferragut, Antoni (Universitat Jaume I. IMAC i Departament de Matemàtiques)
Galindo, Carlos (Universitat Jaume I. IMAC i Departament de Matemàtiques)
Monserrat, Francisco (Universitat Politècnica de València. E.T.S. d’Informatica Aplicada)

Data: 2015
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Blow-up ; Curve with only one place at infinity ; Invariant algebraic curves ; Planar polynomial vector field ; Polynomial first integral ; Reduction of singularities
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 430 (2015) , p. 354-380, ISSN 0022-247X

DOI: 10.1016/j.jmaa.2015.04.062


28 p, 497.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-01-12, darrera modificació el 2017-01-24



   Favorit i Compartir