Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/145348
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
A survey on the set of periods of the graph homeomorphisms
Gouveia, Marcio R. A. (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2015
Resum: In this paper we summarize the known results on the possible sets of periods of homeomorphisms defined on some classes of finite connected compact graphs, and we present new results.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Homeomorphisms ; Periods ; Topological graph
Publicat a: Qualitative Theory of Dynamical Systems, Vol. 14 (2015) , p. 39-50, ISSN 1662-3592

DOI: 10.1007/s12346-015-0132-5


13 p, 309.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-01-12, darrera modificació el 2017-01-16



   Favorit i Compartir