Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150404
On the number of n-dimensional invariant spheres in polynomail vector fields of C^n 1.
Bolaños Rivera, Yudi Marcela
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Applied Analysis and Computation, Vol. 1 Núm. 2 (2011) , p. 173-182



12 p, 1.9 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir