Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150419
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
Polynomial integrability of the Hamiltonian systems with homogeneous potential of degree -2
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mahdi, Adam
Valls, Clàudia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Physics Letters. A, Vol. 375 (2011) , p. 1845-1849

DOI: 10.1016/j.physleta.2011.03.042


9 p, 309.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir