Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150420
Generalized rational first integrals of analytic differential systems
Cong, Wang
Llibre, Jaume
Zhang, Xiang

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 251 (2011) , p. 2770-2788, ISSN 0022-0396

DOI: 10.1016/j.jde.2011.05.016


22 p, 716.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir