Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150436
Scopus: 13 cites, Web of Science: 9 cites,
Polynomial, rational and analytic first integrals for a family of 3-dimensional Lotka-Volterra systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: ZAMP. Journal of Applied Mathematics and Physics, Vol. 62 (2011) , p. 761-777

DOI: 10.1007/s00033-011-0119-2


20 p, 678.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir