Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150437
Web of Science: 0 cites,
On the birth of minimal sets for perturbed reversible vector fields
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Martins, Ricardo Miranda
Teixeira, Marco Antonio

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series A, Vol. 31 Núm. 3 (2011) , p. 763-777, ISSN 1078-0947

DOI: 10.3934/dcds.2011.31.763


15 p, 341.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-07-14



   Favorit i Compartir