Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150439
Web of Science: 1 cites,
Limit cycles of discontinuous piecewise linear differential systems
Cardin, Pedro T.
de Carvalho, Tiago
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 21 Núm. 11 (2011) , p. 3181-3194

DOI: 10.1142/S0218127411030441


22 p, 400.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir