Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150440
On the limit cycles of a class of piecewise linear differential systems in R^4 with two zones
Buzzi, Claudio Aguinaldo
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Medrado, Joao Carlos

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Mathematics and Computers in Simulation, Vol. 82 (2011) , p. 533-539, ISSN 0378-4754

DOI: 10.1016/j.matcom.2011.08.006


7 p, 269.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-07-14



   Favorit i Compartir