Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150445
Scopus: 5 cites, Web of Science: 4 cites,
Global Classification of a class of Cubic Vector Fields whose canonical regions are period annuli
Caubergh, Magdalena (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Torregrosa, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 21 Núm. 7 (2011) , p. 1831-1867, ISSN 0218-1274

DOI: 10.1142/S0218127411029501


40 p, 3.5 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-04-28



   Favorit i Compartir