Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150451
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
On the C^1 non-integrability of the Belousov-Zhabotinskii system
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Computers & Mathematics with Applications. An International Journal, Vol. 62 (2011) , p. 2342-2348, ISSN 0898-1221

DOI: 10.1016/j.camwa.2011.07.021


10 p, 682.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-07-14



   Favorit i Compartir