Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150457
Scopus: 5 cites, Web of Science: 5 cites,
Analytic integrability of quadratic-linear polynomial differential systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Ergodic Theory and Dynamical Systems, Vol. 31 (2011) , p. 245-258

DOI: 10.1017/S0143385709000868


14 p, 648.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir