Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150462
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
On the connectivity of the escaping set for complex exponential Misiurewicz parameters.
Jarque i Ribera, Xavier

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Proceedings of the American Mathematical Society, Vol. 139 Núm. 6 (2011) , p. 2057-2065, ISSN 0002-9939

DOI: 10.1090/S0002-9939-2010-10611-1


10 p, 332.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-24



   Favorit i Compartir