Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150463
Limit cycles bifurcating from a 2-dimensional isochronous torus in R^3
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Torregrosa, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Advanced Nonlinear Studies, Vol. 11 (2011) , p. 377-389



15 p, 344.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-04-28



   Favorit i Compartir