Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150464
Web of Science: 4 cites,
Phase portraits and invariant straight lines of cubic polynomial vector fields having a quadratic rational first integral
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mahdi, Adam
Vulpe, Nicolae

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: The Rocky Mountain Journal of Mathematics, Vol. 41 Núm. 5 (2011) , p. 1585-1629, ISSN 0035-7596

DOI: 10.1216/RMJ-2011-41-5-1585


37 p, 2.3 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir