Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150470
On the polynomial limit cycles of polynomial differential equations
Giné, Jaume
Grau, Maite
Llibre, Jaume

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Israel Journal of Mathematics, Vol. 181 (2011) , p. 461-475, ISSN 0021-2172

DOI: 10.1007/s11856-011-0019-3


13 p, 678.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir