Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150473
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
The geometry of the real planar polynomial differential systems having their orbits imbedded in conics
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mahdi, Adam
Roé, Joaquim

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Dynamical Systems. An International Journal, Vol. 26 Núm. 3 (2011) , p. 287-321

DOI: 10.1080/14689367.2011.588593


37 p, 1.9 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir