Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150474
Scopus: 1 cites, Web of Science: 0 cites,
Heteroclinic orbits for a class of Hamiltonian systems on Riemannian manifolds
Liu, Fei
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Zhang, Xiang (Shanghai Jiaotong University. Department of Mathematics)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The first and third authors are partially supported by NNSF of China grant 10671123 and Shanghai Pujiang program 09PJD013. The third author is also partially supported by NNSF of China grant 10831003 and by SAB2006-0098 of Spain.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series A, Vol. 29 Núm. 3 (2011) , p. 1097-1111, ISSN 1078-0947

Adreça original: http://hdl.handle.net/2072/9177
DOI: 10.3934/dcds.2011.29.1097


Preprint
15 p, 420.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-09-13



   Favorit i Compartir