Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150475
Scopus: 0 cites,
A universal constant for semistable limit cycles
Artés, Joan Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Computational & Applied Mathematics, Vol. 30 Núm. 2 (2011) , p. 463-483

DOI: 10.1590/S1807-03022011000200012


19 p, 376.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-04-28



   Favorit i Compartir