Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150478
On some background flows for tsunami waves
Geyer, Anna

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Fluid Mechanics, Vol. 14 Núm. 1 (2012) , p. 141-158

DOI: 10.1007/s00021-011-0055-0


16 p, 661.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir