Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150480
Solitary traveling waves of moderate amplitude
Geyer, Anna

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Nonlinear Mathematical Physics, Vol. 19 (2012) , p. 12pp.

DOI: 10.1142/S1402925112400104


13 p, 825.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir