Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150486
On Minimal Subspaces in Tensor Representations
Falcó, Antonio
Hackbush, Wolfgang

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Foundations of Computational Mathematics, Vol. 12 (2012) , p. 765-803

DOI: 10.1007/s10208-012-9136-6


28 p, 646.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir