Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150493
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
A note on the first integrals of vector fields with integrating factors and normalizers
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Peralta-Salas, Daniel

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2010–21186-C02-01
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The authors acknowledge three referees for corrections and comments which have helped to improve the presentation of this paper.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: SIGMA. Symmetry, Integrability and Geometry. Methods and Applications, Vol. 8 Núm. 35 (2012) , p. 9 pages, ISSN 1815-0659

DOI: 10.3842/SIGMA.2012.035


Preprint
9 p, 710.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-09-13



   Favorit i Compartir