Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150494
Web of Science: 0 cites,
An upper bound of the index of an equilibrium point in the plane
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Martínez Alfaro, José

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 253 (2012) , p. 2460-2473

DOI: 10.1016/j.jde.2012.07.001


15 p, 834.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir