Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150496
Web of Science: 2 cites,
On Liouvillian integrability of the first-order polynomial ordinary differential equations
Giné, Jaume
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2011-22877
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-381
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 395 (2012) , p. 802-805, ISSN 0022-247X

DOI: 10.1016/j.jmaa.2012.05.072


Preprint
4 p, 728.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-09-13



   Favorit i Compartir