Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150500
Web of Science: 2 cites,
Polynomial first integrals for the Chen and Lu systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 22 Núm. 11 (2012) , p. 125022 (7 pages)

DOI: 10.1142/S0218127412502628


7 p, 459.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir