Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150503
Simple examples of planar involutions with non-global Montgomery-Bochner linearizations
Cimà, Anna (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Gasull i Embid, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mañosas Capellades, Francesc (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics Letters. An International Journal of Rapid Publication, Vol. 25 (2012) , p. 2086-2088

DOI: 10.1016/j.aml.2012.05.004


4 p, 226.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-09-22



   Favorit i Compartir