Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150506
Scopus: 4 cites, Web of Science: 4 cites,
Periodic orbits for perturbed non-autonomous differential equations
Coll, Bartomeu
Gasull, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Bulletin des Sciences Mathematiques, Vol. 136 (2012) , p. 803-819, ISSN 0007-4497

DOI: 10.1016/j.bulsci.2012.03.001


17 p, 416.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-04-27



   Favorit i Compartir