Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150510
On the integrability of a Muthuswamy-Chua system
Llibre, Jaume
Valls, Clàudia

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Nonlinear Mathematical Physics, Vol. 19 Núm. 4 (2012) , p. 1250029 (12 pages)

DOI: 10.1142/S1402925112500295


8 p, 469.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir