Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150513
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Liouvillian and analytic first integrals for the Brusselator system
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Nonlinear Mathematical Physics, Vol. 19 Núm. 2 (2012) , p. 8 pp.

DOI: 10.1142/S1402925112500167


7 p, 708.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir