Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150514
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Periodic orbits of the fourh-order non-autonomous differential equation u' ' ' ' q u ' ' p u= F(t,u,u' , u' ' , u' ' ')
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Makhlouf, Ammar

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics and Computation, Vol. 219 (2012) , p. 827-836

DOI: 10.1016/j.amc.2012.06.047


13 p, 758.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir